Ferdeco – producent ogrodzeń i bram

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2011 roku. Od tego czasu produkujemy bramy i ogrodzenia najwyższej klasy dla najbardziej wymagających klientów. Na tle konkurencji wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza na tematy związane z zabezpieczaniem posesji prywatnych oraz komercyjnych oraz profesjonalny park maszyn, dzięki któremu realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

Nasze bramy i ogrodzenia powstają w Szczecinie, gdzie mieści się siedziba naszego przedsiębiorstwa. Stąd nasze wyroby trafiają do klientów z całej Polski i Niemiec. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz komercyjnych, starając się za każdym razem tak dopasować ofertę, żeby trafiała w gust konkretnego zleceniodawcy.

Liderzy wśród producentów bram i ogrodzeń

Od lat jesteśmy wierni tym samym zasadom. Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach, dochowujemy terminów i służymy fachową poradą na każdym etapie współpracy z klientem. Trzymanie się tych zasad pozwoliło nam zapracować na miano solidnej firmy, z czego jesteśmy szczególnie dumni. Nasi klienci wiedzą, że powierzając nam wykonanie projektu otrzymają produkt zgodny z ich oczekiwaniami.

Doświadczenie i solidność

Za wykonanie bram oraz ogrodzeń odpowiada nasz zgrany i doświadczony zespół. Chcemy, żeby nasza oferta była kompleksowa, dlatego oprócz pracy związanej z projektowaniem i samą produkcją, zajmujemy się także dostawami oraz montażem konstrukcji.

Specjalizujemy się w bramach oraz ogrodzeniach różnego typu. W naszym bogatym portfolio znajdują się lekkie instalacja aluminiowe, konstrukcje nawiązujące do nowoczesnego wzornictwa, zdobne ogrodzenia kłute oraz praktyczne bramy przesuwne lub dwuskrzydłowe. Tak urozmaicona oferta to wygoda dla klienta – korzystając z naszych usług, każdy znajdzie coś dla siebie.

Zadzwoń do nas

Naszych obecnych oraz przyszłych klientów zachęcamy do kontaktu. W razie wątpliwości chętnie odpowiemy na każde pytanie i zaproponujemy rozwiązanie, które naszym zdaniem będzie najkorzystniejsze.

Jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się z nami